lig tv maçları – 21 kasım cumartesi

Kasım 21st, 2009 by admin

21 kasım cumartesi günü oynanacak maçların listesi aşağıda. bu maçlara iddaa’dan daha yüksek oranlarla internetten tek maç olanağıyla bahis yapmak için sağdaki uzun banner’a tıklayabilirsiniz. beşiktaş – fenerbahçe maçı lig tv kanalından canlı yayınlanacaktır.

RUS 13:00 Amkar Perm v Khimki 133
RUS 13:00 Dinamo Moscow v Lokomotiv Moscow 134
RUS 13:00 FC Moscow v Spartak Nalchik 135
RUS 13:00 Rubin Kazan v Zenit St. Petersburg 136
RUS 13:00 Saturn v Krylya Sovetov 137
RUS 13:00 Spartak Moscow v CSKA Moscow 138
RUS 13:00 Terek v Kuban Krasnodar 139
RUS 13:00 Tom Tomsk v Rostov 140
TBA 13:30 Erciyesspor v Samsunspor 141
AL2 14:00 Hansa Rostock v Karlsruher Sc 142
AL2 14:00 Oberhausen v FSV Frankfurt 143
İKP 14:30 Hearts v St. Johnstone 144
İNP 14:45 Liverpool v Manchester City 145
DAN 16:00 Herfolge v FC Nordsjaelland 146
TSL 16:00 Gaziantepspor v Bursaspor 147
AU2 16:15 Gratkorn v FC Wacker Innsbruck 148
AL1 16:30 Köln v Hoffenheim 149
AL1 16:30 Frankfurt v Mönchengladbach 150
AL1 16:30 Freiburg v Werder Bremen 151
AL1 16:30 Schalke 04 v Hannover 96 153
AL1 16:30 Stuttgart v Hertha Berlin 155
AL1 16:30 Wolfsburg v Nürnberg 157
ITB 16:30 Albinoleffe v Modena 159
ITB 16:30 Ascoli v Ancona 160
ITB 16:30 Brescia v Lecce 161
ITB 16:30 Crotone v Reggina 162
ITB 16:30 Gallipoli v Mantova 163
ITB 16:30 Grosseto v Salernitana 164
ITB 16:30 Padova v Empoli 165
ITB 16:30 Sassuolo v Piacenza 166
ITB 16:30 Triestina v Cittadella 167
YUN 16:45 Kavala v AEK Atina 168
YUN 16:45 Xanthi v Levadiakos 169
İNP 17:00 Birmingham v Fulham 170
İNP 17:00 Burnley v Aston Villa 171
İNP 17:00 Chelsea v Wolverhampton 172
İNP 17:00 Hull City v West Ham 173
İNP 17:00 Sunderland v Arsenal 174
İNCL 17:00 Barnsley v Cardiff 176
İNCL 17:00 Coventry v Crystal Palace 177
İNCL 17:00 Doncaster v Queens P.R. 178
İNCL 17:00 Leicester City v Plymouth 179
İNCL 17:00 Middlesbrough v Nottingham Forest 180
İNCL 17:00 Reading v Blackpool 181
İNCL 17:00 Sheffield United v Peterborough 182
İNCL 17:00 Watford v Scunthorpe 183
İNCL 17:00 West Bromwich v Bristol City 184
İN1 17:00 Brentford v Walsall 185
İN1 17:00 Brighton v Leeds United 186
İN1 17:00 Bristol Rovers v Gillingham 187
İN1 17:00 Carlisle v Swindon 188
İN1 17:00 Huddersfield v Hartlepool 189
İN1 17:00 Leyton Orient v Tranmere 190
İN1 17:00 Millwall v Wycombe 191
İN1 17:00 Oldham v Colchester 192
İN1 17:00 Southampton v Norwich City 193
İN1 17:00 Stockport v Exeter 194
İN1 17:00 Yeovil v Charlton 195
İN2 17:00 Barnet v Port Vale 196
İN2 17:00 Bradford v Accrington Stanley 197
İN2 17:00 Burton Albion v Hereford 198
İN2 17:00 Chesterfield v Darlington 199
İN2 17:00 Dagenham & Rbridge v Rochdale 200
İN2 17:00 Lincoln v Grimsby Town 201
İN2 17:00 Macclesfield v Bournemouth 202
İN2 17:00 Morecambe v Cheltenham 203
İN2 17:00 Northampton v Crewe 204
İN2 17:00 Notts County v Aldershot 205
İN2 17:00 Shrewsbury v Bury 206
İN2 17:00 Torquay v Rotherham United 207
İBSL 17:00 Wimbledon v York 208
İBSL 17:00 Chester City v Altrincham 209
İBSL 17:00 Ebbsfleet United v Tamworth 210
İBSL 17:00 Forest Green v Stevenage 211
İBSL 17:00 Gateshead v Grays Athletic 212
İBSL 17:00 Hayes v Crawley Town 213
İBSL 17:00 Histon v Wrexham 214
İBSL 17:00 Kettering v Kidderminster 215
İBSL 17:00 Luton v Cambridge 216
İBSL 17:00 Mansfield v Eastbourne Borough 217
İBSL 17:00 Oxford v Barrow 218
İBSL 17:00 Salisbury v Rushden 219
İKP 17:00 Falkirk v Hamilton 220
İKP 17:00 Motherwell v Aberdeen 221
İKP 17:00 Rangers v Kilmarnock 222
İKP 17:00 St. Mirren v Hibernian 223
İK1 17:00 Airdrie Utd. v Greenock Morton 224
İK1 17:00 Queen of the South v Dunfermline Athletic 225
İK1 17:00 Raith Rovers v Ayr United 226
İK2 17:00 Arbroath v Alloa Athletic 227
İK2 17:00 Clyde v East Fife 228
İK2 17:00 Dumbarton v Peterhead 229
İK2 17:00 Stenhousemuir v Brechin City 230
İK2 17:00 Stirling Albion v Cowdenbeath 231
İK3 17:00 Albion Rovers v Annan Athletic 232
İK3 17:00 Elgin City v Forfar Athletic 233
İK3 17:00 Montrose v Berwick 234
İK3 17:00 Queen`s Park v Livingston 235
İK3 17:00 Stranraer v East Stirling 236
İS2 17:00 Girona v Cadiz 237
FRK 17:15 Istres v Nimes 238
DAN 18:00 Midtjylland v Esbjerg 239
AVU 19:00 SK Austria Karnten v Mattersburg 240
AVU 19:00 Kapfenberg v Salzburg 241
AVU 19:00 Sturm Graz v Ried 242
AVU 19:00 FC Wiener Neustadt v Lask Linz 243
BEL 19:00 AA Gent v Standard Liège 244
YUN 19:00 Pas Giannina v Olympiakos 245
ITA 19:00 Bologna v Inter 246
İS1 19:00 Deportivo La Coruna v Atletico Madrid 248
İS1 19:00 Tenerife v Sevilla 249
İS2 19:00 Celta Vigo v Villarreal II 251
İS2 19:00 Huesca v Albacete 252
İS2 19:00 Las Palmas v Castellon 253
İS2 19:00 Levante v Córdoba 254
İS2 19:00 Real Murcia v Real Union 255
İS2 19:00 Gimnastic Tarragona v Rayo Vallecano 256
İNCL 19:20 Ipswich Town v Sheffield Wednesday 257
İNP 19:30 Manchester Utd. v Everton 258
AL1 19:30 Dortmund v Mainz 05 260
HOL 19:45 Roda v Az Alkmaar 262
FR1 20:00 Bordeaux v Valenciennes 263
FR1 20:00 Grenoble v Lyon 265
FR1 20:00 Lens v Nancy 267
FR1 20:00 Rennes v Le Mans 268
TSL 20:00 Beşiktaş v Fenerbahçe 270
HOL 20:45 Nac Breda v Nec Nijmegen 271
HOL 20:45 Waalwijk v Groningen 272
BEL 21:00 Anderlecht v Roeselare 273
BEL 21:00 Club Brugge v Germinal Beerschot 274
BEL 21:00 Mouscron v Charleroi 275
BEL 21:00 St Truiden v Cercle Brugge 276
BEL 21:00 Westerlo v Lokeren 277
BRE2 21:00 America FC v Ipatinga 278
BRE2 21:00 Bahia v Guarani 279
BRE2 21:00 Bragantino v Brasiliense 280
BRE2 21:00 Figueirense v Duque de Caxias 281
BRE2 21:00 Fortaleza v Sao Caetano 282
BRE2 21:00 Juventude v Atletico Goianiense 283
BRE2 21:00 Ponte Preta v Ceara 284
BRE2 21:00 Vasco de Gama v Portuguesa de Desportos 285
BRE2 21:00 Vila Nova v Parana 286
İS1 21:00 Real Madrid v Racing Santander 287
HOL 21:45 Twente v Vitesse 288
ITA 21:45 Fiorentina v Parma 289
ARJ 22:00 Huracan v San Lorenzo 291
FR1 22:00 Auxerre v Monaco 292
İS1 23:00 Athletic Bilbao v Barcelona 293
BRE2 23:10 Campinense PB v ABC Natal T 297
BRE 23:30 Atletico Paranaense v Cruzeiro 295
BRE 23:30 Corinthians v Nautico 296
İS2 13:00 Real Sociedad v Cartagena 311
HOL 13:30 Feyenoord v Utrecht 312
TBA 13:30 Bucaspor v Altay 313
TBA 13:30 G.Antep Bld.Spor v Giresunspor 314
TBA 13:30 Karşıyaka v Mersin I.Y. 315
TBA 13:30 Konyaspor v Boluspor 316
T2-1 13:30 Güngören Bld. v Bozüyükspor 317
T2-2 13:30 Konya Şekerspor v Sarıyer 318
T2-3 13:30 Pursaklarspor v Etimesgut Şeker 319
TÜ3-5 13:30 Siirtspor v Hatayspor 320
TSL 14:00 Denizlispor v Antalyaspor 321
TSL 14:00 Eskişehirspor v Ankaragücü 322
TSL 14:00 Gençlerbirliği v Büyükşehir Bld. 323
TSL 14:00 Kayserispor v Diyarbakırspor 324
ASK 14:05 Çin v Lübnan 325
AL2 14:30 Augsburg v St. Pauli 326
AL2 14:30 Fürth v Duisburg 327
AL2 14:30 TuS Koblenz v Alemannia Aachen 328
YUN 14:30 Iraklis v Atromitos 329
İKP 14:30 Dundee United v Celtic 330
DAN 15:00 Silkeborg v SonderjyskE 331
İNP 15:30 Bolton v Blackburn 332
HOL 15:30 Ajax Amsterdam v Heerenveen 333
HOL 15:30 VV Venlo v Sparta Rotterdam 334
HOL 15:30 Willem II v Den Haag 335
İSVK 15:30 Neuchatel Xamax v Young Boys 336
ITA 16:00 Livorno v Genoa 337
ITA 16:00 Milan v Cagliari 338
ITA 16:00 Napoli v Lazio 340
ITA 16:00 Palermo v Catania 342
ITA 16:00 Roma v Bari 344
ITA 16:00 Sampdoria v Chievo 346
ITA 16:00 Siena v Atalanta 348
TSL 16:00 Kasımpaşa v Trabzonspor 349
AVU 16:30 Rapid Vienna v Austria Vienna 350
AL1 16:30 Bayern Munich v Bayer Leverkusen 351
YUN 16:45 Panathinaikos v Asteras Tripolis 353
YUN 16:45 Panionios v Panthrakikos 354
DAN 17:00 Fc Cobenhagen v Randers FC 355
İNP 17:00 Tottenham v Wigan 356
İRK 17:00 Sligo Rovers v Sporting Fingal T 358
İSCK 17:00 Dundee v Inverness C.T. T 359
HOL 17:30 PSV Eindhoven v Heracles Almelo 360
ASK 18:00 Ürdün v İran 361
İNP 18:00 Stoke City v Portsmouth 362
FR1 18:00 Nice v Toulouse 363
FR1 18:00 St Etienne v Lorient 364
İS1 18:00 Espanyol v Getafe 365
İS1 18:00 Mallorca v Almeria 366
İS1 18:00 Villarreal v Valladolid 368
İS1 18:00 Xerez v Sporting Gijon 370
İS2 18:00 Elche v Real Betis 371
İS2 18:00 Numancia v Recreativo Huelva 372
İS2 18:00 Salamanca v Hercules 373
AL1 18:30 Hamburger Sv v Bochum 374
BEL 19:00 Zulte Waregem v KV Mechelen 376
DAN 19:00 Brondby v Odense 377
YUN 19:00 Paok v Aris Saloniki 378
MEK 20:00 San Luis v Toluca 379
POK 20:00 Braga v Vitoria Setubal 380
İS1 20:00 Malaga v Zaragoza 381
TSL 20:00 Galatasaray v Manisaspor 382
BRE 21:00 Botafogo v Sao Paulo 384
BRE 21:00 Sport Recife v Fluminense 385
BRE 21:00 Santo Andre v Avai 386
BRE 21:00 Santos v Coritiba 387
BEL 21:30 Kortrijk v Genk 388
ITA 21:45 Juventus v Udinese 389
POK 21:45 Benfica v Guimaraes 391
ARJ 22:00 Newells Old Boys v Rosario Central 392
FR1 22:00 Montpellier v Lille 393
İS1 22:00 Osasuna v Valencia 394
BRE 23:30 Atletico Mineiro v Internacional 395
BRE 23:30 Flamengo v Goias 396
BRE 23:30 Vitória v Gremio Barueri 397

Etiketler: , , , , ,

fenerbahçe – gaziantep maçını canlı izle

Ekim 18th, 2009 by admin

lig tv’den canlı yayınlanacak olan fenerbahçe - gaziantep maçı gaziantep’te oynanacak. saat 16:00′da başlayacak karşılaşmanın 2,5 gol üstü olması kesin gibi. fenerbahçe’nin maçını bilgisayarınızdan seyretmek için üstteki kayan banner’a, fenerbahçe – gaziantep maçına internetten tek maç olanağıyla online iddaa oynamak için sağdaki banner’a tıklayın.

Etiketler: , , , , , , , ,

bedava lig tv izle – 24 ekim

Ekim 11th, 2009 by admin

24 ekim cumartesi gününün iddaa programı aşağıda listelenmiştir. istediğiniz maça tek maç olanağıyla iddaa oynamak için sağdaki banner’a tıklayabilirsiniz.
lig tv izle, bedava lig tv izle, canlı lig tv izle.

JAP 10:00 Gamba Osaka v Yokohama FM 161
JAP 10:00 Kashima v Ichihara 162
JAP 10:00 Kobe v Niigata 163
JAP 13:00 Kashiwa v Yamagata 164
JAP 13:00 Kyoto Purple Sanga v Oita 165
RUS 13:00 Krylya Sovetov v Terek 166
TÜ3-5 13:30 Kırıkhanspor v Bingöl Bld. 167
AL2 14:00 Duisburg v Hansa Rostock 168
AL2 14:00 FSV Frankfurt v 1860 München 169
İNP 14:45 Wolverhampton v Aston Villa 170
İSÇ 15:00 Djurgarden v Orgryte 171
RUS 15:15 Khimki v Spartak Moscow 172
TSL 16:00 Bursaspor v Büyükşehir Bld. 173
AU2 16:15 Altach v Aus.Lustenau 174
AL1 16:30 Bayern Munich v Frankfurt 175
AL1 16:30 Mönchengladbach v Köln 176
AL1 16:30 Hannover 96 v Stuttgart 177
AL1 16:30 Hoffenheim v Nürnberg 178
AL1 16:30 Mainz 05 v Freiburg 180
ITB 16:30 Ancona v Frosinone 181
ITB 16:30 Brescia v Albinoleffe 182
ITB 16:30 Cesena v Grosseto 183
ITB 16:30 Empoli v Ascoli 184
ITB 16:30 Gallipoli v Lecce 185
ITB 16:30 Padova v Triestina 186
ITB 16:30 Piacenza v Modena 187
ITB 16:30 Salernitana v Crotone 188
ITB 16:30 Sassuolo v Cittadella 189
YUN 16:45 Asteras Tripolis v Atromitos 190
İNP 17:00 Birmingham v Sunderland 191
İNP 17:00 Burnley v Wigan 192
İNP 17:00 Hull City v Portsmouth 193
İNP 17:00 Tottenham v Stoke City 194
FAK 17:00 Barrow v Chester City 196
FAK 17:00 Crawley Town v Wimbledon 197
FAK 17:00 Luton v Grays Athletic 198
FAK 17:00 Mansfield v Altrincham 199
İNCL 17:00 Barnsley v Bristol City 200
İNCL 17:00 Coventry v West Bromwich 201
İNCL 17:00 Crystal Palace v Nottingham Forest 202
İNCL 17:00 Newcastle United v Doncaster 203
İNCL 17:00 Peterborough v Scunthorpe 204
İNCL 17:00 Plymouth v Ipswich Town 205
İNCL 17:00 Preston v Middlesbrough 206
İNCL 17:00 Sheffield United v Cardiff 207
İNCL 17:00 Swansea v Blackpool 208
İN1 17:00 Brentford v Stockport 209
İN1 17:00 Brighton v Oldham 210
İN1 17:00 Bristol Rovers v Yeovil 211
İN1 17:00 Carlisle v Southend 212
İN1 17:00 Colchester v Walsall 213
İN1 17:00 Exeter v Wycombe 214
İN1 17:00 Gillingham v Charlton 215
İN1 17:00 Hartlepool v Tranmere 216
İN1 17:00 Huddersfield v Leyton Orient 217
İN1 17:00 Millwall v Leeds United 218
İN1 17:00 Norwich City v Swindon 219
İN1 17:00 Southampton v Milton Keynes Dons 220
İN2 17:00 Barnet v Darlington 221
İN2 17:00 Bournemouth v Grimsby Town 222
İN2 17:00 Bradford v Hereford 223
İN2 17:00 Bury v Rotherham United 224
İN2 17:00 Chesterfield v Burton Albion 225
İN2 17:00 Lincoln v Torquay 226
İN2 17:00 Macclesfield v Dagenham & Rbridge 227
İN2 17:00 Morecambe v Northampton 228
İN2 17:00 Notts County v Crewe 229
İN2 17:00 Port Vale v Cheltenham 230
İN2 17:00 Rochdale v Accrington Stanley 231
İN2 17:00 Shrewsbury v Aldershot 232
İKP 17:00 Aberdeen v Dundee United 233
İKP 17:00 Hearts v Falkirk 234
İKP 17:00 Kilmarnock v St. Johnstone 235
İKP 17:00 Rangers v Hibernian 236
İKP 17:00 St. Mirren v Motherwell 237
İKK 17:00 Forfar Athletic v East Stirling 238
İKK 17:00 Queen`s Park v Livingston 239
İK1 17:00 Ayr United v Inverness C.T. 240
İK1 17:00 Dundee v Raith Rovers 241
İK1 17:00 Dunfermline Athletic v Greenock Morton 242
İK1 17:00 Queen of the South v Airdrie Utd. 243
İK1 17:00 Ross County v Partick Thistle 244
İK2 17:00 Cowdenbeath v Brechin City 245
İK2 17:00 Dumbarton v Arbroath 246
İK2 17:00 East Fife v Stenhousemuir 247
İK2 17:00 Peterhead v Alloa Athletic 248
İK2 17:00 Stirling Albion v Clyde 249
İSÇ 17:00 Helsingborg v Kalmar 250
İSÇ2 17:00 Atvidaberg v Mjallby 251
İSÇ2 17:00 Falkenbergs FF v Norrkoping 252
İSÇ2 17:00 Jönköpings Södra v Assyriska 253
İSÇ2 17:00 Landskrona v Sundsvall 254
İSÇ2 17:00 Ljungskile v Angelholms FF 255
İSÇ2 17:00 Syrianska FC v IK Sirius FK 256
İSÇ2 17:00 Trollhattan FC v Vasalund/Essinge IF 257
İSÇ2 17:00 Vasby United v Qviding 258
İS2 17:00 Gimnastic Tarragona v Hercules 259
DAN 18:00 Randers FC v Odense 260
POR 18:00 Uniao Leiria v Naval 261
RUS 18:00 Lokomotiv Moscow v Saturn 262
İSV 18:45 Aarau v Bellinzona 263
İSV 18:45 Grasshoppers v Young Boys 264
AVU 19:00 SK Austria Karnten v Kapfenberg 265
YUN 19:00 Olympiakos v Ergotelis 266
YUN 19:00 Panionios v Pas Giannina 267
ITA 19:00 Sampdoria v Bologna 268
İS1 19:00 Atletico Madrid v Mallorca 270
İS2 19:00 Girona v Real Betis 272
İS2 19:00 Huesca v Levante 273
İS2 19:00 Las Palmas v Albacete 274
İS2 19:00 Real Murcia v Recreativo Huelva 275
İS2 19:00 Real Sociedad v Córdoba 276
İS2 19:00 Villarreal II v Castellon 277
İNP 19:30 Chelsea v Blackburn 278
İNCL 19:30 Derby County v Queens P.R. 279
HOL 19:45 Den Haag v Sparta Rotterdam 280
ARJ 20:00 Banfield v Godoy Cruz 281
FR1 20:00 Bordeaux v Le Mans 282
FR1 20:00 Boulogne v Monaco 284
FR1 20:00 Grenoble v Nancy 285
FR1 20:00 Nice v Lyon 286
FR1 20:00 Sochaux v Lorient 288
FR1 20:00 St Etienne v Valenciennes 289
TSL 20:00 Eskişehirspor v Beşiktaş 290
BRE2 20:10 Campinense PB v Vila Nova 291
BRE2 20:10 Figueirense v Ponte Preta 292
BRE2 20:10 Guarani v ABC Natal 293
BRE2 20:10 Sao Caetano v Parana 294
BRE2 20:10 Vasco de Gama v Bahia 295
HOL 20:45 Feyenoord v VV Venlo 296
HOL 20:45 Vitesse v Heracles Almelo 297
BEL 21:00 Cercle Brugge v Kortrijk 298
BEL 21:00 Charleroi v Westerlo 299
BEL 21:00 Germinal Beerschot v Mouscron 300
BEL 21:00 St Truiden v AA Gent 301
BEL 21:00 Standard Liège v Zulte Waregem 302
İS1 21:00 Sporting Gijon v Real Madrid 304
HOL 21:45 Nac Breda v Waalwijk 306
İR1 21:45 Athlone v Monaghan Utd. 307
İR1 21:45 Finn Harps v Shelbourne 308
ITA 21:45 Inter v Catania 309
FR1 22:00 Rennes v Montpellier 310
ARJ 22:10 Chacarita Juniors v Huracan 311
İS1 23:00 Sevilla v Espanyol 312
POR 23:15 Rio Ave v Braga 314
BRE 23:30 Atletico Mineiro v Vitória 315
BRE 23:30 Nautico v Gremio Barueri 316
ARJ 00:10 Racing Club v Lanús 317
BRE2 01:00 Ipatinga v Juventude 318
MEK 01:00 Jaguares v Santos Laguna 319
MEK 01:00 Gallos Blancos(Queretaro) v Cruz Azul 320
ARJ 02:15 Vélez Sarsfield v Newells Old Boys 321
ABD 02:30 RB New York v Toronto FC 322
MEK 03:00 Pachuca v Indios 323
MEK 03:00 Tigres v San Luis 324
ABD 03:00 Salt Lake v Colorado Rapids 325
ABD 03:30 Kansas City Wizards v DC United 326
MEK 04:00 Atlante v Atlas 327
ABD 04:30 Los Angeles Galaxy v San Jose Earthquakes 328
ABD 04:30 Seattle Sounders v FC Dallas 329

Etiketler: , , ,

portsmouth – everton maçını izle

Eylül 25th, 2009 by admin

iddaa’nın portsmouth’a 3,50, everton’a 1,70 oran verdiği bu maç için bahis sitesi betsson’un oranları çok daha yüksek. maça internetten canlı bahis oynamak istiyorsanız sağdaki turuncu banner’a tıklayın.

Etiketler: , ,

birmingham – bolton maçını izle

Eylül 25th, 2009 by admin

birmingham – bolton maçı saat 17:00′de başlayacak. maça iddaa’dan daha yüksek oranlarla canlı bahis oynamak için sağdaki uzun banner’a tıklayabilirsiniz. bol şans!

Etiketler: , ,

« Previous Entries

div id=
404