4 aralık maç listesi

Aralık 4th, 2010 by admin

L2 14:00 20 Augsburg 1 – 0 Cottbus 150
AL2 14:00 20 Arminia Bielefeld 0 – 1 Fürth 151
TSL 14:00 20 Manisaspor 0 – 0 Gaziantepspor 152
TBA 14:00 20 Altay 1 – 0 Boluspor 153
İNCL 14:45 Ipswich Town v Swansea 154
DAN 16:00 Fc Cobenhagen v Esbjerg 155
ITB 16:00 Albinoleffe v Empoli 156
ITB 16:00 Ascoli v Padova 157
ITB 16:00 Cittadella v Triestina 158
ITB 16:00 Grosseto v Modena 159
ITB 16:00 Livorno v Pescara 160
ITB 16:00 Novara v Crotone 161
ITB 16:00 Portogruaro v Atalanta 162
ITB 16:00 Sassuolo v Piacenza 163
ITB 16:00 Varese v Reggina 164
AL1 16:30 Eintracht Frankfurt v Mainz 05 165
AL1 16:30 Freiburg v Hamburger Sv 166
AL1 16:30 Mönchengladbach v Hannover 96 167
AL1 16:30 Stuttgart v Hoffenheim 168
AL1 16:30 Wolfsburg v Werder Bremen 169
AVU 17:00 FC Wiener Neustadt v Mattersburg 170
İNP 17:00 Arsenal v Fulham 171
İNP 17:00 Birmingham v Tottenham 172
İNP 17:00 Blackburn v Wolverhampton 173
İNP 17:00 Chelsea v Everton 174
İNP 17:00 Manchester City v Bolton 175
İNP 17:00 Wigan v Stoke City 176
İNCL 17:00 Ert. Cardiff P – P Preston 177
İNCL 17:00 Coventry v Middlesbrough 178
İNCL 17:00 Derby County v Norwich City 179
İNCL 17:00 Ert. Hull City P – P Queens P.R. 181
İNCL 17:00 Leeds United v Crystal Palace 182
İNCL 17:00 Ert. Nottingham Forest P – P Bristol City 183
İNCL 17:00 Ert. Portsmouth P – P Burnley 184
İNCL 17:00 Ert. Sheffield United P – P Reading 185
İNCL 17:00 Watford v Leicester City 186
İN1 17:00 Ert. Brentford P – P Notts County 187
İN1 17:00 Ert. Brighton P – P Colchester 188
İN1 17:00 Ert. Bristol Rovers P – P Bournemouth 189
İN1 17:00 Ert. Dagenham & Rbridge P – P Huddersfield 190
İN1 17:00 Ert. Exeter P – P Tranmere 191
İN1 17:00 Ert. Leyton Orient P – P Carlisle 192
İN1 17:00 Ert. Milton Keynes Dons P – P Plymouth 193
İN1 17:00 Ert. Rochdale P – P Charlton 194
İN1 17:00 Swindon v Sheffield Wednesday 195
İN1 17:00 Ert. Walsall P – P Oldham 196
İN1 17:00 Ert. Yeovil P – P Peterborough 197
İN2 17:00 Ert. Accrington Stanley P – P Shrewsbury 198
İN2 17:00 Ert. Bury P – P Chesterfield 199
İN2 17:00 Ert. Cheltenham P – P Lincoln 200
İN2 17:00 Ert. Crewe P – P Wycombe 201
İN2 17:00 Ert. Hereford P – P Morecambe 202
İN2 17:00 Northampton v Stockport 203
İN2 17:00 Oxford v Barnet 204
İN2 17:00 Ert. Port Vale P – P Stevenage 205
İN2 17:00 Ert. Torquay P – P Burton Albion 206
İBSL 17:00 Ert. Darlington P – P Kidderminster 207
İBSL 17:00 Ert. Eastbourne Borough P – P Gateshead 208
İBSL 17:00 Ert. Forest Green P – P Luton 209
İBSL 17:00 Ert. Hayes P – P Rushden 210
İBSL 17:00 Ert. Histon P – P Fleetwood 211
İBSL 17:00 Ert. Kettering P – P Bath City 212
İBSL 17:00 Ert. Mansfield P – P Barrow 213
İBSL 17:00 Ert. Southport P – P Grimsby Town 214
İBSL 17:00 Ert. Wrexham P – P Crawley Town 215
İBSL 17:00 Ert. York P – P Wimbledon 216
İK2 17:00 Alloa Athletic v Peterhead 222
İS2 17:00 Numancia v Real Betis 230
TSL 17:00 Ankaragücü v Sivasspor 231
YUN 17:15 Iraklis v Ergotelis 232
YUN 17:15 Panionios v Kerkyra 233
İSV 17:45 Basel v Young Boys 234
DAN 18:00 Odense v Aalborg 235
ROM 18:00 Gloria Bistrita v FC Timisoara 236
İSV 18:45 St Gallen v Neuchatel Xamax 237
ITA 19:00 Chievo v Roma 238
İS1 19:00 Levante v Atletico Madrid 239
İS2 19:00 Barcelona II v Valladolid 240
İS2 19:00 Cartagena v Albacete 241
İS2 19:00 Cordoba v Recreativo Huelva 242
İS2 19:00 Huesca v Alcorcon 243
İS2 19:00 Gimnastic Tarragona v Villarreal II 244
TSL 19:00 Kasımpaşa v Galatasaray 245
İNCL 19:20 Millwall v Scunthorpe 246
AVU 19:30 Salzburg v Austria Vienna 247
AVU 19:30 Sturm Graz v Lask Linz 248
AVU 19:30 FC Wacker Innsbruck v Kapfenberg 249
İNP 19:30 Ert. Blackpool P – P Manchester Utd. 250
AL1 19:30 Schalke 04 v Bayern Munich 251
YUN 19:30 Panathinaikos v Panserraikos 252
HOL 19:45 Ajax Amsterdam v Nec Nijmegen 253
FR1 20:00 Arles v Nancy 254
FR1 20:00 Lens v Auxerre 255
FR1 20:00 Lille v Lorient 256
FR1 20:00 Rennes v Monaco 257
FR1 20:00 Sochaux v Valenciennes 258
FR1 20:00 Toulouse v Caen 259
ROM 20:30 Dinamo Bükreş v Astra Ploiesti 260
HOL 20:45 Excelsior v Nac Breda 261
HOL 20:45 PSV Eindhoven v Heracles Almelo 262
BEL 21:00 Charleroi v Cercle Brugge 263
BEL 21:00 Eupen v AA Gent 264
BEL 21:00 Lierse v KV Mechelen 265
BEL 21:00 St Truiden v Kortrijk 266
İS1 21:00 Osasuna v Barcelona 267
POR 21:15 Vitoria Guimaraes v Pacos Ferreira 268
HOL 21:45 Twente v De Graafschap 269
ITA 21:45 Milan v Brescia 270
FR1 22:00 Montpellier v Lyon 271
İS1 23:00 Real Madrid v Valencia 272
ARJ 23:10 Estudiantes v Argentinos Juniors 273
POR 23:15 Uniao Leiria v Braga 274
ARJ 01:15 Colon v River Plate 275

Etiketler: , , , ,

buca – ankaragücü canlı izle

Kasım 13th, 2010 by admin

spr toto süper lig’de heyecan dorukta. günün ilk maçı saat 14:30′da buca ile ankaragücü arasında oynanıyor. iki takım arasında oynanan son maçı ankaragücü’nün 3-1 kazandığını hatırlatalım. son haftalarda kötü sonuçlar alan bucaspor’un bu maçtan da mağlup ayrılacağını düşünüyoruz. buca – ankaragücü maçı lig tv‘den canlı yayınlanacak. sitemizden maçı canlı dinleyebilirsiniz. bucaspor – ankaragücü maçına internetten tek maç imkanıyla canlı bahis oynamak ve size özel bonuslardan faydalanmak için yayının altında/üstünde yer alan betsson ya da superbahis banner’larına tıklayın.

bucaspor – ankaragücü maçı 0-0 bitti. maçın özeti aşağıdadır.

arananlar: lig tv izle, bedava lig tv izle, justin tv izle, atdhe.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

eskişehir – antalya maçını izle

Kasım 13th, 2010 by admin

eskişehir – antalya maçının başlama saati 19:00. aynı saatte başlayacak olan gaziantep – fenerbahçe maçının gölgesinde kalacak olan karşılaşma aslında ligin sıralaması için büyük önem taşıyor. iki takım arasında oynanan son maçı eskişehir deplasmanda 2-1 kazanmıştı. bugünkü maç için iddaa tahminimiz 2,5 gol üstü ya da 02 çifte şans. eskişehir – antalya maçı lig tv’den canlı yayınlanacak. sitemizden maçın radyo yayınını dinleyebileceksiniz. eskişehirspor – antalyaspor maçına internetten yüksek oranlarla ve tek maç imkanıyla canlı bahis oynamak için yayının altındaki/üstündeki betsson ya da superbahis banner’larına tıklayın. bol şans!

eskişehirspor – antalyaspor maçı 0-0 bitti. maçın özeti aşağıdadır.

etiketler: lig tv izle, justin tv izle, canlı maç izle.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

kayseri – sivas maç özeti

Ekim 17th, 2010 by admin

kayserispor – sivasspor maçı 4-1 bitti. dünün en önemli maçlarından biri olan bu karşılaşmada ilk olarak sivas öne geçmişti ancak kayseri maçı bırakmadı, altın değerinde bir 3 puanı cebine koydu. rakiplerin puan kaybettiği haftada kayseri liderliğe bir adım daha yaklaştı. maçın geniş özeti aşağıdadır. iyi seyirler.

Etiketler: , ,

18 ekim 2010 lig tv programı

Ekim 17th, 2010 by admin

yoğun bir haftasonu geride kaldı ve bugün, 18 ekim 2010′da iddaa’nın bülteninde yer alan maçları aşağıda listeledik. günün en önemli maçı lig tv’den canlı yayınlanacak konyaspor – fenerbahçe maçı. bu karşılaşma için bedavaligtv.net iddaa ekibi olarak tahminimiz 2,5 gol altı. aşağıdaki maçlara ve daha fazlasına internetten tek maç imkanıyla canlı bahis oynamak için sağdaki betsson bahis sitesi banner’ına tıklayın. bol şans!

ROM 15:00 Universitatea Cluj Napoca v Victoria Branesti 471
FİN 18:30 Hjk v TPS Turku 472
FİN 18:30 Inter Turku v Mypa 473
DAN 20:00 Randers FC v Midtjylland 474
ITB 20:00 Padova v Cittadella 475
NOR 20:00 Tromso v Molde 476
İSÇ 20:00 Elfsborg v Helsingborg 477
İSÇ 20:00 Malmo FF v Kalmar 478
TSL 20:00 Konyaspor v Fenerbahçe 479
TBA 20:00 Adanaspor v Diyarbakırspor 480
ROM 20:30 FC Brasov v Universitatea Craiova 481
AL2 21:15 Arminia Bielefeld v Duisburg 482
FR2 21:30 Boulogne v Nantes 483
HOL2 21:45 Dordrecht v Veendam 484
İNP 22:00 Blackburn v Sunderland 485
ITB 22:00 Empoli v Siena 486
İS1 22:00 Hercules v Villarreal 487

Etiketler: , , , ,

« Previous Entries

div id=
404